Miniature Painting Site

Falkon & Mad Days 2012!

Chcielibyśmy poinformować Was o dacie i miejscu tegorocznej edycji Festiwalu Fantastyki Falkon oraz Mad Days, imprezy poświęconej figurkom i grom bitewnym. W tym roku wchodzimy w nowy wymiar dosłownie i w przenośni. Mad Days odbędą się w gmachu Targów Lublin w dniach 23-25 listopada i będą połączone z odbywającymi się równolegle Targami Technologii 3D – 3D Poland 2012.

This year Falkon convention and Mad Days will take place on November 23-25 in Lublin Fair building and will be combined with 3D Technology Fair – 3D Poland 2012.

Czym jest Mad Days? Jest to najlepsza impreza w Polsce poświęcona grom bitewnym, modelarstwu i hobby jakim są modele i wargaming. W jej ramach odbywać się będą turnieje i pokazy gier bitewnych takich jak Warhammer, Warhammer 40k, Mordheim, Ogniem i Mieczem, Flames of War oraz wiele innych. Zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń dla każdego fana figurek. Dodatkowo pokazy i nauka malowania modeli, konkursy i spotkania z autorami i wydawcami gier figurkowych oraz konkurs malarski Master of Imagination. Relację z pierwszej edycji imprezy możecie znaleźć tutaj.

Nowe miejsce imprezy znajduje się blisko centrum miasta, zapewnia o wiele większą powierzchnię i lepszy dojazd. Na terenie Targów Lublin obok atrakcji związanych z Mad Days znajdzie się miejsce między innymi na ogromny gamesroom, blok gier komputerowych, konsolowych oraz stoiska. Natomiast większa część prelekcji a także blok gier fabularnych będą zlokalizowane w oddalonej o 100 metrów Szkole Podstawowej nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego.

Równolegle do Falkonu w przestrzeni Targów Lublin będą odbywały się Targi Technologii 3D – 3D Poland 2012, poświęcone wykorzystaniu technologii trójwymiarowego obrazu w biznesie, nauce, rozrywce i sztuce. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się i przetestowania najnowszych produktów, usług, sprzętu i wydawnictw związanych z technologią 3D.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s